حقایق جالب در مورد زبان فرانسوی

منتشرشده در بلاگ ترجمه تخصصی
حقایق جالب در مورد زبان فرانسوی حقایق جالب در مورد زبان فرانسوی حقایق جالب در مورد زبان فرانسوی

فرانسوی، زبان عاشقانه است، به طور گسترده ای در نظر گرفته به میان زبان های زیبا ترین در جهان است. به لحاظ تاریخی توسط رومیان باستان سخن گفته است - - به عنوان ریشه آن زبان عاشقانه یک زبان که با استفاده از لاتین است. و در حالی که سهام فرانسه توصیف عاشقانه با سنگین وزن مانند ایتالیایی و اسپانیایی، آن است که بدون شک یکی از زبان های عاشقانه جذاب ترین. در اینجا برخی از حقایق جالب در مورد فرانسه هستند.

فرانسه است در سراسر جهان سخن گفته است.

دوم تنها به انگلیسی، فرانسوی میان زبان های بالا برای تعدادی از کشورها که در آن تا جایگاه رسمی است. این زبان تنها زبانی، در کنار انگلیسی، است که در هر کشوری در جهان آموزش داده است. این دارای بیش از 100 میلیون دانش آموز و 2 میلیون معلمان. در واقع، تعدادی از سخنرانان فرانسوی از سال 1945 سه برابر شد.

فرانسه هنوز هم زبان کار از سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا و نیز بسیاری دیگر سازمان های بین المللی از جمله سازمان بین المللی کار، سازمان عفو بین الملل، پزشکان بدون مرز، و صلیب سرخ.

 

فرانسه یک توریست بسیار محبوب و مقصد فرهنگی است.

از همه کشورها در جهان، فرانسه بازدید ترین، مباهات بیش از 75 میلیون گردشگر در هر سال. و فرهنگ خود را به مراتب رسیدن: فیلم فرانسوی ها در دومین نرخ در جهان تولید شده و در کانادا، فیلم از Quebec اغلب فیلم های پرفروش هالیوود در گیشه بهتر فروختن.

در فاصله 630 دانشگاه های فرانسه زبان در خبرگزاری دانشگاههای د لا Francophonie، با بیش از 350 مرکز در سراسر جهان، در مجموع 120،000 معلم و تحقیقات وجود دارد.

دانشمندان و تکنسین فرانسوی زبان مسئول برخی از بزرگترین پیشرفت های تکنولوژیکی جهان دیده است می باشد.

آنها مسئول اختراعات به عنوان بالون هوای گرم، سینما، نقاشی، نوار چسب، و کارت های هوشمند هستند، به نام تنها چند. علاوه بر این، شرکت آروا، که مقر آن در پاریس، بزرگترین شرکت انرژی هسته ای در جهان است.

فرانسه دارای سابقه ای غنی.

هفتاد و پنج درصد از شهروندان فرانسوی فرانسه به عنوان زبان مادری در زمان انقلاب فرانسه صحبت نمی کنم. تا در 1800s، فرانسوی زبانی که به طور گسترده ای در هلند و آلمان صحبت می شد از آن در برخی از نقاط فرانسه بود.

در 1635، آکادمی فرانسه، تاسیس شد و آن را اولین سازمان تا به حال به حکومت بیش از یک زبان بود. از زمان آغاز آن، بسیاری از زبان های اصلی در جهان از جمله نهادهای حاکم ایجاد کرده اند.

فرانسه دارای نفوذ گسترده شده است.

حدود یک سوم از کلمات انگلیسی عمومی از فرانسه آمده، از جمله کلمات مانند مشاهده، چالش، غرور، و جنگ است. و فرانسه است بیش از یک میلیون واژه، با 20000 آنهایی که جدید ایجاد هر سال است. انگلیسی همچنان به قرض کلمات از زبان فرانسه و انطباق آنها را به واژگان روزمره آن است. واژه ها مثل آشناپنداری، کوچه بن بست، و عبارات محبوب مثل زن افسونگر و یا فیلم نوار.

فرانسه به طور گسترده ای در ایالات متحده استفاده می شود.

در ایالات متحده، فرانسه چهارمین زبان استفاده ترین در سراسر کشور است. این دومین ترین آموخت، پس از زبان اسپانیایی است.

نیویورک، فلوریدا و کالیفرنیا لوئیزیانا و انگلستان به عنوان مراکز اصلی فرانسه در ایالات متحده پیوسته اند.

نیمی از فیلم های خارجی را تماشا در ایالات متحده فیلم های زبان فرانسه، با 30 درصد از کتاب های خارجی در فرانسه به عنوان خوانده شده. بیش از 1.5 میلیون آمریکایی زبان مادری فرانسوی هستند، و یکی دیگر از 6-11000000 فرانسه صحبت می کنند روان به عنوان زبان دوم.

فرانسه و باله دست در دست.

با توجه به این واقعیت است که باله در فرانسه به رسمیت شناخته شد، بخش قابل توجهی از اصطلاحات باله فرانسه است. ROND د jambe، plié و enjambé تمام کلمات فرانسوی که توصیف های مختلف به شمار باله رسمی هستند.

و این کار را انجام فرانسه و جهان آشپزی.

فرانسه برای ناهار خوری خوب آن شناخته شده است، و همچنین برای صادرات شراب خود را، و بنابراین جای تعجب نیست که کلمات فرانسوی همراه با آن همه است: کلماتی مانند جگر چرب، پنیر بری، و sauvignon بلان همه بسیار استفاده می شود. اما نفوذ زبان فرانسه فراتر از رستوران و به آشپزخانه به عنوان به خوبی می رود. سرآشپزان خود آموخته اند کارشناسی ارشد هنر فرانسه، از جمله ابگوشت سبزیجات بریده، ابگوشت غلیظ، و حتی سس مایونز.

از دسترس، وسعت و محبوبیت از زبان فرانسه غیر قابل انکار است. این یک زبان برای شاعران و نویسندگان، برای دوستداران شراب و foodies است. این یک زبان است که از سوی علما، معلمان و دانش آموزان در سراسر جهان را در آغوش گرفت، و آن را بین رهبران جهان در کسب و کار، سیاست، و عدالت اجتماعی سخن گفته است. و در بالای همه این ها، آن را یکی از زیبا ترین، زبان موسیقی جهان تا به حال شناخته شده است.

ترجمه فرانسوی

این که آیا شما به دنبال یک سند از فرانسه به زبان انگلیسی، و یا اگر شما به دنبال یک انگلیسی به فرانسوی ترجمه، مهم است که برای کار با یک مترجم واجد شرایط که زبان مادری از زبان مقصد است.

واگذاری جنسیت، استفاده از لهجه ها، و انقباضات می توانید تمام مسائل علت زمانی که ترجمه یک سند به، و یا از، فرانسوی.

JoomShaper
jtemplate.ru - free extensions Joomla