مدیر سایت

مدیر سایت

نشانی وبگاه: http://www.hightrans.ir/

ترجمه تخصصی گروه مدیریت

21 فروردين 1396, 5:49 ب ظ

گروه ترجمه تخصصی مدیریت موسسه های ترنس با هدف انجام خدمات ترجمه رشته های مدیریت شروع به کار کرده است و انجام خدمات ترجمه مربوط به هر رشته های مدیریت به طور كاملا تخصصی صورت می گیرد تا بدین صورت ترجمه متون هر رشته تنها توسط فارغ التحصیلان همان رشته به صورت کامل تخصصی - با توجه به واقف بودن آنها با تمامی جزئیات و اصطلاحات متون مدیریت - انجام گیرد , در نتیجه خدمات ترجمه صورت گرفته هر رشته به صورت كاملا تخصصی انجام می شود . با وجود جنین دسته بندی منظمی، هر دانشجو به قسمت مربوط به رشته خود مراجعه می كند و به طور هدفمند به جستجوی خدمات مورد نظر خود می پردازد.

اعضای گروه ترجمه تخصصی مدیریت دانش آموختگان زبده رشته های مختلف مدیریت می باشند كه بعد از قبولی در آزمون های ورودی موسسه های ترنس به تفكیك رشته تخصصی خود دسته بندی شده اند. در زیر رشته های مختلف گروه مدیریت برای انجام خدمات ترجمه به تفکیک مشخص شده است :

ترجمه تخصصی مدیریت ترجمه تخصصی مديريت جهانگردی

ترجمه تخصصی مديريت اجرايی ترجمه تخصصی مديريت MBA ترجمه تخصصی مدیریت صنعتی

ترجمه تخصصی مدیریت بازرگانی ترجمه تخصصی مدیریت جهانگردی ترجمه تخصصی مدیریت دولتی

ترجمه تخصصی مدیریت فناوری اطلاعات

ترجمه تخصصی گروه علوم پایه

20 فروردين 1396, 3:56 ب ظ

گروه ترجمه تخصصی علوم پایه موسسه های ترنس با هدف انجام خدمات ترجمه رشته های علوم پایه شروع به کار کرده است و انجام خدمات ترجمه مربوط به هر رشته های علوم پایه به طور كاملا تخصصی صورت می گیرد تا بدین صورت ترجمه متون هر رشته تنها توسط فارغ التحصیلان همان رشته به صورت کامل تخصصی - با توجه به واقف بودن آنها با تمامی جزئیات و اصطلاحات متون علوم پایه - انجام گیرد , در نتیجه خدمات ترجمه صورت گرفته هر رشته به صورت كاملا تخصصی انجام می شود . با وجود جنین دسته بندی منظمی، هر دانشجو به قسمت مربوط به رشته خود مراجعه می كند و به طور هدفمند به جستجوی خدمات مورد نظر خود می پردازد.

اعضای گروه ترجمه تخصصی علوم پایه دانش آموختگان زبده رشته های مختلف علوم پایه می باشند كه بعد از قبولی در آزمون های ورودی موسسه های ترنس به تفكیك رشته تخصصی خود دسته بندی شده اند. در زیر رشته های مختلف گروه علوم پایه برای انجام خدمات ترجمه به تفکیک مشخص شده است :

ترجمه تخصصی زيست شناسی ترجمه تخصصی فیزیک ترجمه تخصصی ریاضی

ترجمه تخصصی زمین شناسی ترجمه تخصصی شيمی ترجمه تخصصی آمار

انتخاب یک شرکت برای ترجمه تخصصی

18 فروردين 1396, 7:15 ق ظ

در هنگام مصاحبه با یک نامزد بالقوه برای یک کار، شما یک سری از سوالات برای تعیین مناسب. انتخاب یک شرکت ترجمه به معنی پیدا کردن شریک مناسب برای کمک به شما با مخاطبان چند زبانه ارتباط برقرار کنید. چگونه شما می دانید که مناسب برای شما مناسب؟

مشتریان بالقوه هر روز به ما مصاحبه کنند. بر اساس این تجربه، ما می خواهیم به شما کمک کند با روند خود را از انتخاب یک شرکت ترجمه.

سوالات مصاحبه: انتخاب یک شرکت ترجمه

# 1 - چه چیزی شما را متفاوت است؟

نکاتی برای جلسه انجمن ترجمه تخصصی چالش

18 فروردين 1396, 7:08 ق ظ

هنگامی که در حال توسعه یک بازی، شما می خواهید به آن را به چالش کشیدن و جذاب است. اما ترجمه بازی ندارد به چالش برانگیز باشد. در اینجا چهار راهنمایی برای کمک به مقابله با چالش های محلی سازی بازی می باشد.

نکته # 1 - اطمینان محلی سازی بخشی از استراتژی خود

ما در یک جهان به هم متصل می کنند، و بازار بازی جهانی است. بنابراین، محلی سازی باید در طرح خود را به عنوان شما را توسعه بازی خود را. در نظر بگیرید بازی ترجمه از ابتدا. تقاضای جهانی برای بازی های تقاضا برای عرضه همزمان بازی در سراسر جهان ایجاد می کند. ارسال گفت و گو سازگار - این کار به آسان تر (و بیشتر سازگار) ترجمه می شود.

صحبت به زبان ما شرایط صنعت ترجمه

18 فروردين 1396, 7:03 ق ظ

امیدوارم، شما را خوانده ام قسمت اول اینجا بخش دوم از سری وبلاگ ما در شرایط صنعت رایج ترجمه است. از آن زمان به انتخاب کنید تا جایی که ما را ترک کردن است!

ترجمه ماشینی (MT)

ترجمه ماشینی (MT برای کوتاه) ترجمه به طور کامل توسط یک ماشین انجام می شود.

مدیر پروژه (PM)

یک مدیر پروژه یکی از مختصات و مدیریت پروژه را از آغاز تا پایان در کنار تولید می باشد. آنها با شاخص های فایل برای ترجمه، به پروژه ها با زبان شناسان مناسب، اطمینان از تمام اقدامات لازم را دنبال می شود (از جمله تضمین کیفیت) و تحویل در زمان وظیفه.

غلط گیری

بازاریابی ویدئوچگونه ترجمه متناسب

18 فروردين 1396, 6:56 ق ظ

سال نو و ادامه یک روند بازاریابی عمده: بازاریابی ویدئویی. بازاریابان در فیلم به عنوان چیز بزرگ بعدی قلاب. با توجه به مقاله اخیر ما در استاد بازاریابی با عنوان "سه تحولات عمده است که در 2017 تبدیل بازاریابی ویدئو،" 90 درصد از بازاریابان می دانیم که اهمیت بازاریابی ویدئو و در حال برنامه ریزی بر افزایش بودجه خود را برای بازاریابی فیلم در سال 2017. به عنوان خوانده شده (این است که با توجه به دولت Vidyard از بازاریابی - 2016.)

بازاریابی فیلم منجر به:

افزایش ایمیل کلیک کنید از طریق نرخ
افزایش نرخ تبدیل
افزایش تعامل آگهی
بیشتر و بیشتر مصرف در حال بازدید از سایت هایی مانند یوتیوب به مشاهده دموی محصول، فیلم بازاریابی، موسیقی و سرگرمی. این کاربران فقط در ایالات متحده نیست، اما بین المللی است. چه گزینه های محلی سازی آیا شما را به مطالب بازاریابی، ویدئوها را برای مصرف کنندگان بین المللی؟

ترجمه

ترجمه تخصصی گروه علوم انسانی

14 فروردين 1396, 1:05 ب ظ

گروه ترجمه تخصصی علوم انسانی موسسه های ترنس با هدف انجام خدمات ترجمه رشته های علوم انسانی شروع به کار کرده است و انجام خدمات ترجمه مربوط به هر رشته انسانی به طور كاملا تخصصی صورت می گیرد تا بدین صورت ترجمه متون هر رشته تنها توسط فارغ التحصیلان همان رشته به صورت کامل تخصصی - با توجه به واقف بودن آنها با تمامی جزئیات و اصطلاحات متون انسانی - انجام گیرد , در نتیجه خدمات ترجمه صورت گرفته هر رشته به صورت كاملا تخصصی انجام می شود . با وجود جنین دسته بندی منظمی، هر دانشجو به قسمت مربوط به رشته خود مراجعه می كند و به طور هدفمند به جستجوی خدمات مورد نظر خود می پردازد.

اعضای گروه ترجمه تخصصی علوم انسانی دانش آموختگان زبده رشته های مختلف علوم انسانی می باشند كه بعد از قبولی در آزمون های ورودی موسسه های ترنس به تفكیك رشته تخصصی خود دسته بندی شده اند. در زیر رشته های مختلف گروه علوم انسانی برای انجام خدمات ترجمه به تفکیک مشخص شده است :

ترجمه تخصصی حسابداری ترجمه تخصصی روانشناسی ترجمه تخصصی حقوق

ترجمه تخصصی تربیت بدنی ترجمه تخصصی زبان و ادبيات فارسی ترجمه تخصصی علوم سياسی

ترجمه تخصصی مجموعه زبان انگلیسی ترجمه تخصصی علوم جغرافيايی

ترجمه تخصصی علوم تربيتی ترجمه تخصصی فلسفه ترجمه تخصصی علوم اجتماعی

ترجمه تخصصی زبانشناسیترجمه تخصصی تاريخ ترجمه تخصصی باستان شناسی ترجمه تخصصی علوم اقتصادی

ترجمه تخصصی الهیات و معارف اسلامی ترجمه تخصصی علوم قضایی ترجمه تخصصی علوم تربيتی

ترجمه تخصصی گروه علوم پزشکی

14 فروردين 1396, 10:54 ق ظ

گروه ترجمه تخصصی علوم پزشکی موسسه های ترنس با هدف انجام خدمات ترجمه رشته های پزشکی و علوم پزشکی شروع به کار کرده است و انجام خدمات ترجمه مربوط به هر رشته پزشکی به طور كاملا تخصصی صورت می گیرد تا بدین صورت ترجمه متون هر رشته تنها توسط فارغ التحصیلان همان رشته به صورت کامل تخصصی - با توجه به واقف بودن آنها با تمامی جزئیات و اصطلاحات متون پزشکی - انجام گیرد , در نتیجه خدمات ترجمه صورت گرفته هر رشته به صورت كاملا تخصصی انجام می شود . با وجود جنین دسته بندی منظمی، هر دانشجو به قسمت مربوط به رشته خود مراجعه می كند و به طور هدفمند به جستجوی خدمات مورد نظر خود می پردازد.

اعضای گروه ترجمه تخصصی علوم پزشکی دانش آموختگان زبده رشته های مختلف علوم پزشکی می باشند كه بعد از قبولی در آزمون های ورودی موسسه های ترنس به تفكیك رشته تخصصی خود دسته بندی شده اند. در زیر رشته های مختلف گروه علوم پزشکی برای انجام خدمات ترجمه به تفکیک مشخص شده است :

ترجمه تخصصی پزشکی ترجمه تخصصی پرستاری ترجمه تخصصی دندانپزشکی

ترجمه تخصصی داروسازی ترجمه تخصصی روانپزشکی ترجمه تخصصی مامایی

ترجمه تخصصی رادیولوژی ترجمه تخصصی فیزیولوژی ترجمه تخصصی بیوشیمی

ترجمه تخصصی علوم آزمايشگاهی ترجمه تخصصی فیزیو تراپی ترجمه تخصصی دامپزشكی

ترجمه تخصصی گروه فنی مهندسی

13 فروردين 1396, 2:12 ب ظ

گروه ترجمه تخصصی فنی و مهندسی موسسه های ترنس با هدف انجام خدمات ترجمه رشته های فنی و مهندسی شروع به کار کرده است و انجام خدمات ترجمه مربوط به هر رشته به طور كاملا تخصصی صورت می گیرد تا بدین صورت ترجمه متون هر رشته تنها توسط فارغ التحصیلان همان رشته به صورت کامل تخصصی - با توجه به واقف بودن آنها با تمامی جزئیات و اصطلاحات متون - انجام گیرد , در نتیجه خدمات ترجمه صورت گرفته هر رشته به صورت كاملا تخصصی انجام می شود . با وجود جنین دسته بندی منظمی، هر دانشجو به قسمت مربوط به رشته خود مراجعه می كند و به طور هدفمند به جستجوی خدمات مورد نظر خود می پردازد.

اعضای گروه ترجمه تخصصی فنی و مهندسی دانش آموختگان زبده رشته های مختلف فنی و مهندسی می باشند كه بعد از قبولی در آزمون های ورودی موسسه های ترنس به تفكیك رشته تخصصی خود دسته بندی شده اند. در زیر رشته های مختلف گروه فنی مهندسی برای انجام خدمات ترجمه به تفکیک مشخص شده است :

ترجمه تخصصی برق ترجمه تخصصی کامپیوتر ترجمه تخصصی عمران

ترجمه تخصصی معماری ترجمه تخصصی صنایع ترجمه تخصصی مکانیک

ترجمه تخصصی فن آوری اطلاعات ترجمه تخصصی مهندسی پزشکی ترجمه تخصصی مهندسی کشاورزی

ترجمه تخصصی مهندسی هوا فضا ترجمه تخصصی مهندسی آب ترجمه تخصصی مهندسی منابع طبيعی

ترجمه تخصصی مهندسی سطح ترجمه تخصصی مهندسی معدن ترجمه تخصصی مهندسی نفت

ترجمه تخصصی مهندسی پلیمر ترجمه تخصصی مهندسی مواد ترجمه تخصصی مهندسي شيمی

12 واقعیت جالب در مورد زبان

13 فروردين 1396, 6:16 ق ظ

زبان یکی از جنبه های پیچیده و شگفت انگیز از زندگی ما است که دانشمندان معتقدند به خارج از یک سری از grunts و حرکات دست تکامل یافته است. از همان روزهای ابتدایی ابتدایی، زبان متولد شده است و با سیستم های پیچیده از درک ساخته شده بر روی پایه های اساسی فوت کرده اند. در اینجا برخی از حقایق جالب به زبان ترین از سراسر جهان است.

JoomShaper
jtemplate.ru - free extensions Joomla